Mobilní zelené stěny I EKO-BOX s.r.o.

Mobilní zelené stěny jsou ideálním řešením pro Vaše pracovní prostředí, ale i do Vašich domácností.

Mobilní zelené stěny zajišťují soukromí pracovníků a příjemné prostředí v kancelářích. Dopřejte zaměstnancům pocit, že nejsou “zavřeni” v kanceláři a zvyšte jejich efektivitu.

V současné době jsou mobilní zelené stěny i hojně využívány v domácnostech, kdy při home-office zajistí rychlé oddělení pracovního prostoru u Vás v bytě či domě.

Credits: Sempergreen
Credits: Sempergreen

Mobilní zelené stěny

Tato pohyblivá volně stojící zeď lze postavit, kamkoliv ji potřebujete. Je vybavena integrovaným zásobníkem vody a zavlažovacím systémem, který zajistí rostlinám dostatek vody.

O rostlinách

Mobilní zelené stěny dodáváme ve 3 typech provedení, ale i na přání zákazníka. Je prokázáno, že rostliny mají pozitivní vliv na celkovou pohodu, ale i čistí vzduch a snižují hluk v místnosti.

Využití mobilních zelených střech

Mobilní zelené stěny lze využít jako oddělovač vnitřního prostoru v kancelářích, domácnostech, halách a dalších místech 🙂 Samozřejmostí je jejich individuální úprava na Vaše přání. Ať už se jedná o druhy rostlin, barevnost, ale i například jejich osvícení pro větší efektivitu.

Instalace a údržba

Instalace a údržba je velmi jednoduchá, tudíž to zvládne opravdu každý na základě instalační příručky, popřípadě Vám rádi pomůžeme osobně.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit na: adam.novak@eko-box.cz